Hledáme prodavače na prodejnu!

Hledáme prodavače na prodejnu!

Přicházíme s nabídkou práce, chcete dělat pro nás? :-)

Jako obchod stále rosteme a s tím i potřeba nových tváří, co nás budou zastupovat. Hledáme vlastně nového prodavače nebo prodavačku na naši prodejnu v Holešovicích na Praze 7. Nechceš to být právě ty? :-)

Co budeš dělat a jaká bude náplň tvojí práce? 

Primární tvojí funkcí bude prodávat zboží našim zákazníkům a vydávat osobní odběry z objednávek přes naše e-shopy. Velký důraz klademe na to, že jsme speciálka, takže samozřejmostí je i pomoc při nákupu a rady. Jako vedlejší funkce, aby práce nebyla tak monotónní, je ještě doplňování zboží, cenovky, úklid na prodejně, internetová práce a administrace. Občas někomu zavolat nebo napsat mail :-)

Co ti za to můžeme nabídnout? 

Přátelské neformální prostředí (jako sportovci si tu všichni tykáme). Možnost testování a zkoušení našich produktů. Výhodou je i levnější sportovní vybavení, což určitě oceníš, jestli jsi sportovec. Samozřejmostí je stálý plat, který si ale můžeš o dost vylepšit svojí šikovností.

Co bys měl/a znát nebo umět?  

Nepožadujeme žádné vysoké vzdělání ani dlouholetou praxi. Co potřebujeme, to tě naučíme a vysvětlíme. Chceme po tobě komunikativnost, milé vystupování a ochotu. Určitě požadujeme sportovního ducha :-). Hlavně pokud si plavec nebo plavkyně, což je pro nás stěžejní. Pokud se orientuješ i ve sportech jako je volejbal, basketbal nebo házená, jedině lépe. 

Tak ve zkratce!

Pokud jsi mladý plavec nebo plavkyně, klidně i hned po škole, určitě se nám ozvi. Hledáme někoho na plný pracovní úvazek, kdo s námi bude táhnout Sportex stále kupředu. 

No a s kým máš tu čest? 

Náš stávající tým Kačka, Vojta, Lucka a Ondra

 

Pokud tě nabídka práce zaujala, pošli prosím tvuj životopis s fotkou na krapitek@sportex.cz

Budeme se těšit :-)Diskuze

Vložit komentář

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Vložit komentář

Vaše jméno: *
 
Váš e-mail: *
   
Komentář: *
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky
  • 9 410 ks zboží máme na skladě
  • 430 zákazníků online

Speciální přání


captcha imageX